Biuro Obsługi Klienta
Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek - piątek: 7:00 - 15:00

Dzis obchodzimy miedzynarodowy Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej!

10 maja to święto całego, bardzo ważnego dla przestrzeni miejskiej sektora komunalnego. Każdego dnia nasi pracownicy dbają o to, aby poprawiać komfort życia w naszym mieście. To właśnie dzięki ciężkiej pracy, bardzo często wymagającej dużego nakładu siły fizycznej, ale także wiedzy i doświadczenia możemy cieszyć się czystym otoczeniem.

Pracownicy naszej branży muszą znać zasady segregowania odpadów komunalnych, obsługiwać specjalistyczny sprzęt oraz pracować na aplikacjach i terminalach dedykowanych dla sektora komunalnego. Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki przez cały rok, 7 dni w tygodniu, w święta i w niedzielę, w ciągu dnia i nocy, w różnych warunkach atmosferycznych, nie zawsze sprzyjających.

Działania pracowników komunalnych nie zawsze zostają doceniane i zauważane, aczkolwiek są one niezwykle ważne dla społeczeństwa. Ich praca jest bardzo istostna dla zachowania higieny, czystości i zdrowia. Dlatego warto pamiętać o tych ludziach i doceniać to, co robią.

Z okazji święta Pracowników Gospodarki Komunalnej życzymy wszystkim pracownikom z sektora komunalego zdrowia, siły i uśmiechu.

Dostrzegamy i doceniamy!