Biuro Obsługi Klienta
Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek - piątek: 7:00 - 15:00

Glutton to bezpieczny, samojezdny i łatwy w obsłudze mobilny odkurzacz, który sprzedawany jest aż w 48 krajach. Odkurzacz zwany „żarłokiem” posiada własny napęd, dzięki czemu operator nie odczuwa jego ciężaru. Wbudowane 2 programy szybkości umożliwiają jazdę do przodu z prędkością 6km/h lub 3km/h oraz jazdę do tyłu 3km/h.

Odkurzacz jest bardzo wąski, ma zaledwie 75cm szerokości, posiada wysoką wydajność filtracji – aż 18m2 i nie emituje żadnych pyłów do atmosfery. Deklarowana długość działania na jednym cyklu wynosi od 8-20 godzin. Ten sprzęt wciąga dosłownie wszystko, co przejdzie przez jego rurę o średnicy 12,5 cm i zapewnia czterokrotnie szybsze sprzątanie niż przy użyciu standardowych narzędzi typu miotła, czy łopata.

Ten sprzęt idealnie nadaje się na wąskie chodniki, ma zerowy promień skrętu, co oznacza, że obraca się w miejscu. Tak naprawdę może pracować wszędzie.

Pierwszy mobilny odkurzacz trafił do nas w 2015 roku i do tej pory jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Nasi pracownicy chwalą sobie ten doskonały, ekologiczny i sprawnie realizujący swoje zadania sprzęt.

Flotę naszych gluttonów można spotkać na terenie całego miasta, także na Monciaku.